Авокадо - фрукт чи овоч ?

Алігаторова груша, так ще називають авокадо і це фрукт.


Останні роки авокадо та вироби з нього набрали дуже велику популярність серед людей як слідкують за своїм здоров'ям та фігурою, і все це завдяки його корисним властивостям.

Найчастіше авокадо використовують в кулінарії та косметології, зазвичай він є незмінним у цих сферах нашого життя.

Одним з найперших позицій у списку засобів проти старіння займає авокадо!

Чим корисне авокадо для організму ?

У складі цього екзотичного плоду окрім жирів, білків та харчових волокон фрукт містить калій, натрій, кальцій, фосфор, марганець, магній, солі фолієвої кислоти, та інші мінеральні речовини. Також вітамини: Е, С, В, А, К, РР, D.
Авокадо - поживний продукт, що має в своєму складі практично весь набір незамінних жирних кислот які необхідні для збереження памм'яті і нормального функціонування клітин мозку.

  • Якщо Ви коли небудь чули фразу "корисні жири"  то це сказано в тому числі і про авокадо.

Авокадо є ефективним антиоксидантом, що захищає клітини від старіння, бере участь у процесах кровотворення, цілюще впливає на діяльність кишково-шлункового тракту. Продукт сприяє зниженню рівня холостерину в крові.

Авокадо дуже корисним для людей гіпертоніків, оскільки фрукт нормалізує артеріальний тиск. Також зупиняє кровотечі, сприяє загоєнню ран і відновлення після операцій з втратою крові.

Антиоксидантні та протизапальні речовини в олії авокадо допомагають шкірі бути яскравою, пружною та еластичною, заспокоюють шкіру, знімають подразнення і загоюють пошкодження. 

В косметології авокадо використовують для виготовлення бальзамів, кремів, маски для лиця, шампуні.
Олію авокадо додають в креми для сухої та чуттєвої шкіри. Попадаючи на поверхню шкіри жирні кислоти відновлюють захисний бар'єр.

Авокадо  в кулінарії


Найвідоміші страви з авокадо це мексиканьский соус гуакамоле і суші та роли до складу яких входить цей фрукт. Чим відрізняються суші від ролів можна дізнатись в цій статті.

Щоб правильно вибрати достигле авокадо, потрібно взяти його в руку і злегка натиснути подушечкою пальця на фрукт. Якщо він злегка м'який на дотик то це вірна ознака його стиглості і такий фрукт можна сміло додавати до ролівсуші, та салатів.

Авокадо можна додавати як всередину рола так і зверху. У нас можна замовити усі ці види ролів та наборів. 

На нашому сайті можна замовити багато ролів до складу яких входить авокадо, найпопулярніші це Філадельфія з Лососем, рол Авокадо, рол Нью-Йорк.


      До всіх новин


Related Articles

Товари

Рол Авокадо

Рол Авокадо

..

190 грн.

Нью - Йорк

Нью - Йорк

..

155 грн.

Сьогодні замовлення приймаємо по телефону 097 542 75 70