Замовити безкоштовну доставку піци Емілія у Тернополі - Авокадо

Піца Емілія

Вишуканість, тонкість смаку може бути підкреслена і не дуже великим списком інгредієнтів, які входять до складу страви. Підтвердження цьому – піца «Емілія», яку для вас приготує і доставить її вам заклад Східної кухні «Авокадо». До її складу входять помідори, перетерті томати, печериці, шинка і, звісно, найсмачніше тісто, приготовлене з італійського борошна. Всі ці інгредієнти є поживними, смачними, корисними, а в «ансамблі» вони створюють неповторну кулінарну композицію. А якщо до неї додати високу майстерність наших кухарів, то виходить неперевершений шедевр.

Піца «Емілія» с доставкою додому

Окрім того, що це смачне блюдо, клієнтів нашого закладу приваблює і можливість отримання їжі безпосередньо за вказаним адресом або місцем знаходження.

Ця послуга дійсно має багато переваг:

  1. Відмінний смак. Навіть найталановитіші домогосподарки далеко не завжди можуть приготувати таке тоненьке, ніжненьке тісто, яке на додаток до цього має апетитну скоринку на бортиках. Якщо ж замовити піцу «Емілія» в закладі «Авокадо», вона буде приготована за всіма законами приготування справжньої італійської страви. А вони передбачають саме такі особливості тіста для основи – тонкість, ніжність, здатність танути у роті;
  2. Швидкість. Обставини бувають різними – збори на природу, вечірка або обід в офісі, або просто немає бажання щось готувати, та ін. В будь-якому разі купити піцу «Емілію» означає без затрат часу отримати смачну їжу. При цьому вам не доведеться турбуватися про закупівлю продуктів, сам процес приготування, а потім ще й прибирання після нього;
  3. Доступна вартість доставки. Принаймні, таку пропонує наша компанія, і умови ці є більш ніж прийнятними. Вартість її дорівнюватиме нулю, якщо сума замовлення складе 200 грн. та більше. Якщо саме доставка піци «Емілія» вам не потрібна і ви бажаєте забрати її самостійно, то можна ще й отримати знижку, яка складе 10% від ціни цієї позиції меню;
  4. Висока якість. Вона забезпечується перш за все використанням найкращих продуктів, які є свіжими, апетитними, такими, в яких не міститься шкідливих речовин. Крім того, наші кухари виконують правильну обробку всіх інгредієнтів, тому піца «Емілія», Тернопіль – місто, де наш заклад має неабияку популярність – складається з компонентів, які не втратили ані свого смаку, ані своїх корисних та поживних речовин.

Ще одним плюсом замовлення їжі у нас є те, що ви від нас завжди отримаєте свіжі страви, які будуть ще гарячими, щоб ви могли насолодитися смаком в повній мірі, відчути весь його букет. Ми пропонуємо зручні умови оплати, що також є додатковою перевагою виконання замовлення у нас.

Безкоштовна доставка піци Емілія у Тернополі.

Доставка піци «Емілія» від закладу «Авокадо»

Це лише одна з багатьох позицій нашого меню, яку можна придбати у нас. Крім неї, ми пропонуємо як інші види цієї італійської страви, так і інші категорії товарів в цілому. Зокрема, в нашому асортименті є:

  • супи,
  • салати,
  • локшина WOK,
  • суші,
  • роли,
  • сети.

Всі ці ласощі готуються із дотриманням рецептури, правил підбору продуктів, а також руками майстрів своєї справи високого класу.

При доставці їжі – будь-якої позиції – ви маєте змогу зекономити, причому не лише на ній, а і безпосередньо на стравах, на які ми регулярно робимо знижки, акції. Ми готові приймати ваші замовлення з 10 ранку до 22.45 вечора, щоб в будь-який час забезпечити вас смачною їжею та напоями, якщо ви цього забажаєте.

Ми працюємо в Тернополі, і багато хто з місцевих мешканців користується виключно нашими послугами, а при доставці ролу, піци, суші, супів, салатів, напоїв наші клієнти відчувають прийдешню насолоду навіть ще до того, як почнуть куштувати їжу.

Читати далі

ЗРОБИ ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАБЕРИ САМ,

ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 10%

Замовити
Працюємо з 10:00 до 21:45 тел: 0975427570 ; 0735427570