Замовити безкоштовну доставку піцу Папероні у Тернополі - Авокадо

Піца Папероні

У всьому світі піца Папероні є популярною завдяки своєму оригінальному смаку. В Східній кухні «Авокадо» її готують із дотриманням усіх вимог. Ми пропонуємо послуги з  надзвичайно швидкої й безкоштовної доставки піци по місту Тернопіль, а ще для приготування страв використовуємо найкращі свіжі продукт, які і є основою вишуканого смаку.

Піца Папероні: походження назви?

«Папероні» в перекладі з італійської означає маленький стручковий червоний перець. Його характерна особливість полягає в гостроті, і саме від цього перця й пішла назва всесвітньо відомої піци.

Спочатку італійці так називали перець, потім тверду ковбасу з гострими спеціями, її виготовляли зі свинини і яловичини. Таку ковбасу не можна сплутати з іншою, тому що вона володіє своєрідними смаковими якостями.

Ковбаса Папероні добре зберігає свою свіжість і характеристики, коли в неї додавали гострий перець, часник та інші інгредієнти. Завдяки цьому вона набувала пряності й достатньої гостроти. Ковбаса Папероні стала одним із основних інгредієнтів піци, яка отримала однойменну назву.

Які інгредієнти входять у піцу Папероні?

Піца Папероні є візитною гастрономічною карткою Італії. В регіоні Калабрія місцеві жителі готують її на свята. До складу входять прості продукти, процес приготування теж нескладний. У переліку обов'язкових інгредієнтів є:

  • тверда в'ялена ковбаса сорту папероні;
  • класичний томатний соус;
  • молодий італійський сир моцарела.

Всю начинку викладають на корж середнього розміру. Обов'язкова умова приготування – м'яке тісто з хрусткою скоринкою.

Хто ж вигадав піцу?

Ще кілька століть тому піца була звичайною стравою для людей нижче середнього достатку. Селяни готували коржі з тіста, викладали на нього доступні продукти і запікали в печі. У ті часи не існувало єдиного рецепта або стандарту приготування. Начинка залежала від того, які продукти були в наявності.

Ім'я засновника піци Папероні, який перший спік її в печі «Pizza Diabola», немає. Ці записи були загублені. Але не залишається сумнівів, що він був кращим шеф-кухарем за покликанням.

З південної частини Італії рецепт піци поступово передавався жителям Америки. Тут вона стала не менш популярною, тому туристи почали вважати її національною американською стравою. Зараз піца Папероні є в кожній піцерії в багатьох країнах світу. Але основні інгредієнти відрізняються від тих, які буди використані вперше.

Безкоштовна доставка піцу Папероні у Тернополі.

Замовити піцу Папероні в Тернополі

Щоб дізнатися смакові якості піци Папероні, її потрібно спробувати особисто. У нас, в Східній кухні «Авокадо», найкраща піца Папероні в Тернополі. Вона має яскравий смак ферментованого твердого м'яса, який добре виділяється на контрасті з ніжним вершковим смаком моцарели. Їх гармонійно доповнює свіжий томатний соус. Смак піци Папероні неможливо сплутати завдяки гостроті червоного перцю, що входить до складу ковбаси. Саме вона є візитною карткою піци.

Щоб особисто дізнатися смак, необхідно замовити піцу Папероні у нас. При цьому ви отримаєте окрім неперевершеного смаку ще й кілька переваг:

  1. Економія часу. Щоб оформити замовлення, досить витратити декілька хвилин.
  2. Високоякісні страви. Вони варті уваги, тому що володіють незвичайним смаком, апетитним зовнішнім виглядом. Вироби готують справжні професіонали з високоякісних продуктів.
  3. Оперативна доставка піци Папероні. Можна замовити суші й піцу в офіс, збираючись на природу або додому.

На оформлення замовлення піде не більше двох хвилин. Якщо потрібно, наші консультанти дадуть відповідь на всі питання. Вони швидко підтвердять замовлення, проконсультують по асортименту. Ми пропонуємо найшвидші послуги доставки суші, піци та інших страв по місту. Якщо треба купити піцу Папероні, телефонуйте нам!

Читати далі

ЗРОБИ ЗАМОВЛЕННЯ, ЗАБЕРИ САМ,

ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 10%

Замовити