Чим відрізняється американська піца від італійської?

Піца - одна з найпопулярніших страв у всьому світі, такою її роблять легкість в приготуванні та ріноманіття рецептів.

Майже кожен з легкістю може приготувати цю страву вдома самостійно вибираючи тісто та начинку на свій смак, або ж замовити доставку піци додому з улюбленого закладу. 

Чи корисна піца для здоровя ?

Скроріше за все піцу виготовлену з італійського борошна  з твердих сортів пшеніці можна віднести до корисної для організму їжі, оскільки вона легко засвоюється не викликає важкості та не відкладається у вигляді жиру.

  • Італійська піца

В Італії коржі які поливались олією і посипались пряними травами звані "піца" були популярні серед бідняків і продавалися на на вулицях і площах. 

Прообраз сучасної піци виник в середені XV століття, після того як в Європу були ввезені томати, і вже на прикінці XVIII століття, неаполітанський пекар Рафаель Еспозіто додав сир який став невід'ємною частиною сучасної піци.
Знаменитий шеф-кухар використовував томати, базилік і сир, колір яких створис схожість з італійським прапором, це змусило саму королеву Маргариту визнати піцу. Таким чином класичною вважається піца Маргарита.

Італійські рецепти продумані детально, щоб усі інгредієнти поєднувались, Їх повинноь бути не багато, але смак від того не страждає. Італійська піца робиться з дуже тонкого тіста вручну не використовуючи качалку, борошно з твердих сортів пшениці. Така піца швидко претравлюється, не відкладається у вигляді жиру і дуже легко засвоюється, не створюючи важкість у шлунку.
Італійська піца вважаєтся низькокалорійною і не несе шкоди для організму.


  • Американська піца

Америка - друга батьківщина страви, туди її завезли італійські емігранти. Купити піцу можна було одразу на вулиці окремими шматочками по два центи за порцію. 

Перший заклад де можна було скуштувати цю страву було відкрито у Нью Йорку у 1905 році, а у 1957 році в США вже можна було купити заморожений напівфабрикат. 

Цікавим є те, що замовити доставку піци на вказану адресу першими почали пропонувати американські виобники.

Американська піца - ситна, для тих хто полюбляє поїсти.
Корж в такій страві товстий і має 1-2 см висоти з великими бортами щоб можна було покласти багато інгредієнтів. Кількість продуктів не має значення, головне щоб було ситно і смачно.
Саме тут було придумано додати до начинки кілька видів м'яса, наприклад: ковбасу, курку, бекон. 
В Америці оливкову олію легко можуть замінити на соняшникову, а моцарелу на будь-який інший сир. 
Амереканська піца дуже калорійна і може бути будь-якого розміру.

                                                            

До всіх новин

Related Articles

Товари

Піца Сирна

Піца Сирна

Замовити безкоштовну доставку піци Сирна у Тернополі - Авокадо Піца Сирна Чи можна собі уявити піцу без сиру? Це досит..

157 грн.

Піца Капричоза

Піца Капричоза

Замовити безкоштовну доставку піци «Капричоза» у Тернополі - Авокадо Піца Капричоза Італійська кухня є однією з найулю..

155 грн.

Піца Баварія

Піца Баварія

Замовити безкоштовну доставку піци Баварія у Тернополі - Авокадо Піца Баварія Щось смачненьке – це завжди розрада і га..

145 грн.

Сьогодні замовлення приймаємо по телефону 097 542 75 70